סדנאות אג'ייל


סדנאות אג'ייל למנהלים - עקרונות הניהול האג'ילי, ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

ניהול באג'ייל: עקרונות המנהיגות האג'ילית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לקבוצות הנהלה אשר מחברת את המנהלים לעקרונות הניהול האג'ילי. הפוקוס בסדנא הוא על הסיבות והאתגרים הבסיסיים אשר להם אג'ייל נותן מענה, למה יש צורך בשינוי, מה השינוי המוצע מבחינה עקרונית ואיך העקרונות האג'ילים נותנים מענה לאתגרים שהוצגו.

קרא עוד

ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

סדנת ניהול אג'ייל למנהלי פרויקט - יעילה ואפקטיבית, מתמקדת באיך לישם באופן מיטבי את עקרונות הניהול האגי'ילי בתכנון הפרויקט, בביצוע ובמעקב אחר ההתקדמות, איך ליצר מקסימום ערך עסקי (ולמדוד אותו) ואיך ליצור נצחונות קטנים וחשובים לאורך הדרך.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: קיצור משך פרויקטים לפי עקרונות אג'ייל | GlobaLeadPro

סדנא מיוחדת לקבוצות IT, מתמקדת בקיצור TTM ו-TTV דרך ישום עקרונות הניהול האג'ילי. ביחד נסקור את התהליכים הארגונים שלכם ונטפל בחסמים ובאתגרים תוך כדי ישום חשיבה חדשנית ואג'ילית. התוצאה תהיה תוכנית קונקרטית לישום שינויי תהליך ופעולות אשר ישפרו את ה-TTM באופן ניכר.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: סדנת רטרוספקטיב שנתית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לסוף/התחלת שנה אשר מזמינה את ההנהלה לעצור לרגע ולבחון את השנה החולפת, ללמוד ולהסיק מה היה טוב ומה דורש שינוי ולגבש את רשימת המסקנות לשנה הבאה. רטרוספקטיב הוא כלי מוכר מאוד באג'ייל ליצירת שיפור מתמיד וכל ארגון וצוות שעובד באג'ייל מכיר אותו. סיבה נוספת כהנהלה להכיר טוב יותר את התהליך שהצוותים שלכם מיישמים.

קרא עוד