סדנאות מנהיגות


אנו ב- GlobaLeadPro פיתחנו מבחר סדנאות מנהיגות אשר יעניקו לכם כלים לניהול במציאות הארגונית המשתנה של ימינו.

מנהיגות טרנספורמטיבית - הובלת שינוי מתוך חזון והשראה | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות טרנספורמטיבית סוחפת ומעוררת השראה אשר פותחת צוהר רחב אל סגנון מנהיגות עוצמתי ומעצים, מספקת תובנות, ומעניקה כלים בסיסיים לישום. מנהיגות טרנספורמטיבית הינה סגנון מנהיגות ששם דגש על הובלת שינוי מחשבתי עמוק ואמיתי , הנדרש לצורך מימוש החזון הארגוני, ומתמקד בהובלה ע"י השראה והעצמה. המיקוד הוא בחשיבות וביכולת להגדיר חזון, לחבר אליו את הצוותים, ויחד איתם להוביל את השינוי באופן אשר ישנה את דפוסי ההתנהגות ו/או את התהליכים בארגון באופן משמעותי, וכל זאת באופן מעורר השראה.

קרא עוד

מנהיגות משרתת: אואזיס - פרקטיקות מנהיגותיות מעצימות | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות יחודית אשר מתמקדת בעקרונות ההעצמה והמנהיגות המשרתת, מיינדפולנס, ועקרונות ניהול אג'ילים, וכורכת את כולם ביחד לסגנון מנהיגות יחודי ועוצמתי. מנהיגות משרתת שמה במרכזה את ההתפתחות ואיכות החיים של האנשים. בעוד שהמנהיג "המסורתי" צובר ומשתמש בעוצמה, המנהיג המשרת שונה במהות וישתמש בשיתוף של עוצמה וההשתקפות שלה באחר. על ידי כך הוא יגרום לאנשים להיות במיטבם. סדנא מומלצת מאוד לקבוצות מנהלים המעונינים ללמוד ולהתנסות בסגנון שונה על מנת ליצור ארגון מעצים ומעשיר. מומלץ מאוד !

קרא עוד

סדנאות מנהיגות: כלים לניהול במציאות הדיגיטלית המשתנה | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות בעידן דיגיטלי בוחנת את השפעות העולם הדיגיטלי על סגנונות מנהיגות ואת ההשפעה של מנהיגות על העולם הדיגיטלי. כל התשובות באתר.

קרא עוד