הדרכות מנהלים


לא כל אחד נולד מנהל, לעיתים כדאי ורצוי לעבור הדרכת מנהלים מסודרת אשר תעניק לכם כלים להתמודדות עם בעיות שונות בניהול. לפרטים על כל הקורסים של GlobaLeadPro.

Pro Edge PM ++ 2020

קורס מנהלים יחודי לפיתוח מקצועי ואישי בהייטק - כל הידע כל הנושאים העדכניים והחדשניים בזירה הטכנית ניהולית!

קרא עוד

הדרכות ניהול Online: כלים פרקטיים לניהול | GlobaLeadPro

חדש! הדרכות Online למנהלים, פתוחות בחינם לשימושכם, קצרות וממוקדות ליעילות מירבית. זמין כעת - עקרונות ניהול פרויקטים ב-Agile - חלק 1 וחלק 2. תמיד רצית להבין טוב יותר מהו ניהול פרויקט ב- Agile? זוהי הדרך המושלמת להתחיל!

קרא עוד

מנהלי פרויקטים - ממיומנות לאומנות

ניהול פרויקטים במיטבו - כל הכלים והסודות הדרושים למנהלי פרויקטים לבצע מעל הציפיות. מתודולוגיות, כלי מעקב, דיווח ומרכזי שליטה, אספקטים רכים , ניהול קונפליקטים, ניהול מטריציוני, ניהול לקוח , ועוד, בשילוב של אימון אישי לניהול ויצירת תרבות של מצויינות ומיקוד עסקי. למד כיצד ליהנות מהתפקיד המאתגר הזה!

קרא עוד

קורס מנהלי פיתוח: כולל אימון אישי למנהלי פיתוח | GlobaLeadPro

קורס המונע המון "ניסוי וטעיה". הוא נותן למנהל הפיתוח בדיוק את מה שהוא צריך כדי לנהל את הצוות ואת הפיתוח בבטחה ולהביא למצויינות ולהצלחה. כל הכלים להצלחה >>

קרא עוד

מנהלי פרוגרמות

הכשרה מקיפה למנהלי פרוגרמות גלובליות ומורכבות. שילוב של מתודולוגיות ניהול, כלי שליטה ובקרה, ניהול סיכונים וניהול קונפליקטים. בשילוב עם הדרכה מתקדמת להתמודדות ופתרון מצבים מאתגרים והרבה עבודה על יכולת ניהול משברים ומצבי לחץ וכישורי ניהול רך.

קרא עוד