תהליכים פנימיים בארגון | GlobaLeadPro


תהליכים פנימיים בארגון | GlobaLeadPro

מבנה ארגוני - יש היבטים רבים לקחת בחשבון כשבונים ארגון גלובאלי. האם לבנות אותו לפי מדינה, או לפי תחום ? האם לאפשר ניהול מרוחק ובאיזה רמה? עם הנסיון העשיר שלנו בבניית ובניהול ארגונים גלובאלים , נוכל להביא הרבה ערך בבחינת ההיבטים האלה והמלצות קונקרטיות שיעזרו ליצור ארגון גלובאלי יעיל ובריא.

תהליכי פיתוח - זה לא משימה פשוטה לנהל פיתוח חוצה מדינות, אבל היום זה גם הכרחי ונפוץ. יש להתייחס להפרשי הזמן, ליחס (הגודל) בין הקבוצות במיקומים השונים, להבדלי תרבות , ועוד - אבל בכל אלה אפשר לטפל. נוכל לתמוך בכם בבניית והגדרת המתליכים האופטימאליים , כאלה שיגרמו לצוותים לעבוד בשיתוף ובהרמוניה, כצוות אחד משומן ויעיל, ממוקד בערך העסקי.

תהליכי דליוורי - תהליכי דליוורי טובים הם הכרח בארגון גלובאלי, והם הלב הפועם של הארגון כולו. קצב הארגון וקצב הפעולה חייבים להיות יציבים ומשתפרים כל הזמן. אנו באים עם מתודולוגיות ופרקטיקות ברורות לבניית ושיפור תהליכי דליוורי בארגונים גודלים (או גדולים).

שיפור TTM ו- TTV - לפעמים "הכל עובד טוב" אבל עדיין , היעדים לא מושגים, משך הפרוייקטים ארוך מידי, ויש קושי לעמוד בקצב הדרישות מהלקוח העסקי. אנחנו יכולים לעזור לכם - להבין למה , ואיפה החסמים, ולבנות תוכנית פעולה לשינוי הנדרש. 

ניהול סיכונים בפרויקטים - חלק בלתי נפרד מניהול של פרויקט הוא גם להעריך ולנהל בו את הסיכונים. בעולם אוטופי, הרי שהייתם יכולים לצאת לדרך עם הפרויקט שלכם ללא כל חשש כי עלולים לצוץ אירועים בלתי צפויים. בפועל, מרבית הפרויקטים אינם תלויים אך ורק בכם, אלא בעוד מניפה רחבה של אנשי מקצוע וספקים הלוקחים חלק בפרויקט שלכם.