פרקטיקות ניהול מתקדמות GlobaLeadPro

ניהול פרוייקטים, תהליכים, הכשרות מנהלים

התקשר עכשיו - 073-3744568

עלינו


פרקטיקות ניהול גלובאלי - מישמים עקרונות ניהול חדשניים, פתוחים וגלובליים

עלינו עלינו עלינו
החזון שלנו ב-GlobaLeadPro  הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים.

ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, מיישם תהליכים מהירים ויעילים שמשרתים את המטרה, מורכב מרשתות של צוותים מועצמים ומנחיל תרבות משתפת.

החברה הוקמה מתוך מטרה לתמוך במנהלים וארגונים בעולם פיתוח תוכנה וניהול פרויקטים לצעוד קדימה ולהטמיע את עקרונות הניהול המתקדמים והחדשנים באופן שיצור ארגון פיתוח יציב ורובסטי מחד, אך חדשני ומהיר מאידך.

השילוב שאנחנו מאמינים בו הוא שילוב בין המציאות בה אתם נמצאים והאתגרים הספציפים שלכם לבין השיטות העכשוויות הנכונות.

השרותים שלנו:
אנשים - הדרכות והכשרות לעולם (כולל קורסים דיגיטליים)
תהליכים - גיבוש והטמעה של תהליכי עבודה זריזים ומהירים.
פרוייקטים - שיטות ניהול פרויקטים מתקדמות ומיקסום ערך עסקי

שרון קדם-שני, מנכלי"ת ומייסדת החברה, הינה מנהלת בכירה ומוכרת בתחום הייטק וה-IT. שרון מילאה מספר תפקידי סמנכ"ל ותפקידי מפתח בכירים באמדוקס, וניהלה אישית ארגונים ופרוייקטים של מאות אנשים, הפרוסים בכל העולם. שרון מתמחה בניהול אפקטיבי ויעיל, אשר מבוסס על רעיונות ניהוליים חדשניים, וחותר לפשטות ומהירות מירבית. בתפקידי היעוץ הרבים כיום, שרון מובילה ארגונים ומנהלים למקסם את היכולות שלהם ולהיות במיטבם.

השירותים שלנו


החזון שלנו ב-GlobaLeadPro הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים. ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, ועוד.

סדנאות והדרכות מנהלים | GlobaLeadPro

להעצים וליצור את המנהיגים הטובים ביותר! הדרכה למנהיגות טרנספורמטיבית וניהול פרויקטים, סדנאות לכל רמות המנהלים, תוך התמקדות בעקרונות הארגון החדש, עקרונות מנהיגות, מתודולוגיה (כולל עקרונות Agile וניהול עסקי ממוקד ערך עסקי), ניהול מרחוק, ניהול מטריקס ועוד.

קרא עוד

תהליכים פנימיים בארגון | GlobaLeadPro

תהליכים בארגון הם חלק קריטי ומשפיע על היכולת ליצר ערך עסקי הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכמות והאיכות שלו. אנחנו נעזור לכם לישם כל מה שיהפוך אתכם לארגון פתוח יותר, מהיר יותר וממוקד ערך.

קרא עוד

100% שיפור בפרוייקטים בארגון | GlobaLeadPro

תמיכה בניהול פרויקטים היא תוכנית שיפור פרויקטים הכוללת 100% שיפור פרויקטים ב-100 יום ובנוסף שרותים ספציפיים לתמיכה בניהול פרויקטים כל הפרטים בפנים, תוצאות מובטחות.

קרא עוד

הדרכות מנהלים


עולם הניהול מתפתח כל הזמן, לעיתים כדאי לעבור הדרכת מנהלים מסודרת אשר תעניק לכם כלים להתמודדות עם בעיות שונות בניהול.

קורס ניהול פרויקטים / מנהלי פרויקטים אונליין - מכינים אתכם לשטח! GlobaLeadPro

קורס מתקדם וחדשני לניהול פרויקטים בעולם התוכנה והטכנולוגיה. קורס ניהול פרויקטים אונליין מלא בעברית !

קרא עוד

ניהול בהייטק: ידע עכשווי בעולם הניהול הטכנולוגי | GlobaLeadPro

קורס מנהלים יחודי לפיתוח מקצועי ואישי בהייטק - כל הידע כל הנושאים העדכניים והחדשניים בזירה הטכנית ניהולית!

קרא עוד

הדרכות ניהול Online: כלים פרקטיים לניהול | GlobaLeadPro

חדש! הדרכות Online למנהלים, פתוחות בחינם לשימושכם, קצרות וממוקדות ליעילות מירבית. זמין כעת - עקרונות ניהול פרויקטים ב-Agile - חלק 1 וחלק 2. תמיד רצית להבין טוב יותר מהו ניהול פרויקט ב- Agile? זוהי הדרך המושלמת להתחיל!

קרא עוד

ניהול פרויקטים: ממיומנות לאומנות (למתקדמים) | GlobaLeadPro

ניהול פרויקטים במיטבו - כל הכלים והסודות הדרושים למנהלי פרויקטים לבצע מעל הציפיות. מתודולוגיות, כלי מעקב, דיווח ומרכזי שליטה, אספקטים רכים , ניהול קונפליקטים, ניהול מטריציוני, ניהול לקוח , ועוד, בשילוב של אימון אישי לניהול ויצירת תרבות של מצויינות ומיקוד עסקי. למד כיצד ליהנות מהתפקיד המאתגר הזה!

קרא עוד

קורס מנהלי פיתוח: כולל אימון אישי למנהלי פיתוח | GlobaLeadPro

קורס המונע המון "ניסוי וטעיה". הוא נותן למנהל הפיתוח בדיוק את מה שהוא צריך כדי לנהל את הצוות ואת הפיתוח בבטחה ולהביא למצויינות ולהצלחה. כל הכלים להצלחה .

קרא עוד

ניהול פרוגרמות וטרנספורמציה | GlobaLeadPro

הכשרה מקיפה למנהלי פרוגרמות גלובליות ומורכבות. שילוב של מתודולוגיות ניהול, כלי שליטה ובקרה, ניהול סיכונים וניהול קונפליקטים. בשילוב עם הדרכה מתקדמת להתמודדות ופתרון מצבים מאתגרים והרבה עבודה על יכולת ניהול משברים ומצבי לחץ וכישורי ניהול רך.

קרא עוד

סדנאות מנהיגות


אנו ב- GlobaLeadPro פיתחנו מבחר סדנאות מנהיגות אשר יעניקו לכם כלים לניהול במציאות הארגונית המשתנה של ימינו.

סדנאות מנהיגות: כלים לניהול במציאות הדיגיטלית המשתנה | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות בעידן דיגיטלי בוחנת את השפעות העולם הדיגיטלי על סגנונות מנהיגות ואת ההשפעה של מנהיגות על העולם הדיגיטלי. כל התשובות באתר.

קרא עוד

מנהיגות טרנספורמטיבית - הובלת שינוי מתוך חזון והשראה | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות טרנספורמטיבית סוחפת ומעוררת השראה אשר פותחת צוהר רחב אל סגנון מנהיגות עוצמתי ומעצים, מספקת תובנות, ומעניקה כלים בסיסיים לישום. מנהיגות טרנספורמטיבית הינה סגנון מנהיגות ששם דגש על הובלת שינוי מחשבתי עמוק ואמיתי , הנדרש לצורך מימוש החזון הארגוני, ומתמקד בהובלה ע"י השראה והעצמה. המיקוד הוא בחשיבות וביכולת להגדיר חזון, לחבר אליו את הצוותים, ויחד איתם להוביל את השינוי באופן אשר ישנה את דפוסי ההתנהגות ו/או את התהליכים בארגון באופן משמעותי, וכל זאת באופן מעורר השראה.

קרא עוד

מנהיגות משרתת: אואזיס - פרקטיקות מנהיגותיות מעצימות | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות יחודית אשר מתמקדת בעקרונות ההעצמה והמנהיגות המשרתת, מיינדפולנס, ועקרונות ניהול אג'ילים, וכורכת את כולם ביחד לסגנון מנהיגות יחודי ועוצמתי. מנהיגות משרתת שמה במרכזה את ההתפתחות ואיכות החיים של האנשים. בעוד שהמנהיג "המסורתי" צובר ומשתמש בעוצמה, המנהיג המשרת שונה במהות וישתמש בשיתוף של עוצמה וההשתקפות שלה באחר. על ידי כך הוא יגרום לאנשים להיות במיטבם. סדנא מומלצת מאוד לקבוצות מנהלים המעונינים ללמוד ולהתנסות בסגנון שונה על מנת ליצור ארגון מעצים ומעשיר. מומלץ מאוד !

קרא עוד

גיבוש צוות הנהלה

סדנת מנהיגות עבור קבוצת הנהלה חדשה, או כזו שחבריה צריכים להכיר טוב יותר זה את זה (באופן אישי ומקצועי), סדנת זמן איכות, המקלפת שכבות ופותחת צוותים לחוויה משותפת, שתשמש בסיס משותף עבורם להובלה משותפת.

קרא עוד

סדנאות אג'ייל


סדנאות אג'ייל למנהלים - עקרונות הניהול האג'ילי, ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

ניהול באג'ייל: עקרונות המנהיגות האג'ילית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לקבוצות הנהלה אשר מחברת את המנהלים לעקרונות הניהול האג'ילי. הפוקוס בסדנא הוא על הסיבות והאתגרים הבסיסיים אשר להם אג'ייל נותן מענה, למה יש צורך בשינוי, מה השינוי המוצע מבחינה עקרונית ואיך העקרונות האג'ילים נותנים מענה לאתגרים שהוצגו.

קרא עוד

ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

סדנת ניהול אג'ייל למנהלי פרויקט - יעילה ואפקטיבית, מתמקדת באיך לישם באופן מיטבי את עקרונות הניהול האגי'ילי בתכנון הפרויקט, בביצוע ובמעקב אחר ההתקדמות, איך ליצר מקסימום ערך עסקי (ולמדוד אותו) ואיך ליצור נצחונות קטנים וחשובים לאורך הדרך.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: קיצור משך פרויקטים לפי עקרונות אג'ייל | GlobaLeadPro

סדנא מיוחדת לקבוצות IT, מתמקדת בקיצור TTM ו-TTV דרך ישום עקרונות הניהול האג'ילי. ביחד נסקור את התהליכים הארגונים שלכם ונטפל בחסמים ובאתגרים תוך כדי ישום חשיבה חדשנית ואג'ילית. התוצאה תהיה תוכנית קונקרטית לישום שינויי תהליך ופעולות אשר ישפרו את ה-TTM באופן ניכר.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: סדנת רטרוספקטיב שנתית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לסוף/התחלת שנה אשר מזמינה את ההנהלה לעצור לרגע ולבחון את השנה החולפת, ללמוד ולהסיק מה היה טוב ומה דורש שינוי ולגבש את רשימת המסקנות לשנה הבאה. רטרוספקטיב הוא כלי מוכר מאוד באג'ייל ליצירת שיפור מתמיד וכל ארגון וצוות שעובד באג'ייל מכיר אותו. סיבה נוספת כהנהלה להכיר טוב יותר את התהליך שהצוותים שלכם מיישמים.

קרא עוד

בלוג


 • 06/16/2019 03:04 PM

הצעד הראשון להגדלת שיעור ההצלחה בפרויקטים הוא לבנות תוכנית אסטרטגית טובה וריאלית. אם התוכנית אינה כזאת, מנהל/ת הפרויקט והצוותים יכולים להיות הטובים ביותר, אבל הסיכויים להצלחה נמוכים... איך עושים זאת?

קרא עוד
 • 05/22/2019 07:50 AM

תפיסת הארגון הפתוח היא אחת הגישות המלהיבות ביותר עבור תרבות הארגון והתנהגותו. בואו להכיר אותה מקרוב.

קרא עוד
 • 03/18/2019 06:31 PM

הייטק /IT הוא תחום נהדר להיות בו, הוא מתגמל היטב ומאפשר לנו ללמוד, להתפתח ולהתקדם במשך שנים רבות, בואו לקרוא על שלושה יסודות מקצועיים לקריירה ארוכת טווח בניהול הייטק וה- IT

קרא עוד
 • 02/12/2019 06:15 PM

הטכנולוגיות הפכו בשנים האחרונות ליותר מגורם מאפשר לעסקים ולמעשה מובילות את השוק והעסקים להתפתחות מתמדת. עם הפיכתן של טכנולוגיות חדשות ל"מובילות דעה" ולמכתיבות קצב, נדרש גם מהמנהלים בתחום הפיתוח והפרויקטים להכיר אותן היטב ולדעת את היכולות על מנת שיוכלו לתת מקסימום ערך עסקי וטכני. מהן 5 הטכנולוגיות המובילות שצריך להכיר?

קרא עוד
 • 01/30/2019 07:43 AM

DEVOPS בהחלט שינה וממשיך לשנות את עולם פיתוח התוכנה, ולאפשר למפתחי תוכנה לעשות יותר ויותר. המעבר לתהליכי וכלי DEVOPS הוא בלתי נמנע ומביא איתו שינוי משמעותי בקצב ובתוצאות הפיתוח. ההדרכה שלנו תסקור מהו DEVOPS למי שעוד לא ממש מכיר, איזה תהליכים וכלים מעורבים, ואיך אפשר לישם.

קרא עוד
 • 01/24/2019 11:33 AM

ייעול תהליכי עבודה הוא דבר הכרחי וטוב אבל "דיגיטל" ו-DEVOPS הן לא מילות קסם – זה חייב לבוא עם תהליך עבודה נכון. בעוד הציפיות שלנו עולות כמשתמשים ולקוחות, "דיגיטל" בפני עצמו לא יכול לתקן תהליכים מסורבלים.

קרא עוד
 • 01/16/2019 07:43 AM

ניהול מוצלח של שינויי תכולה בפרויקטי פיתוח יכול להיות גורם מרכזי להצלחת הפרויקט. בבלוג זה תמצאו מספר דגשים והמלצות לניהול תהליך מוצלח ולפיצוח האתגר.

קרא עוד
 • 12/27/2018 10:49 AM

עם סיומה של 2018, אין ספק ש-2019 תמשיך להיות שנה של שינויים והתפתחויות רבות בעולמות הטכנולוגיה והפיתוח. לאור כך, עומדות בפני מנהלי IT ופיתוח שתי אפשרויות: - להיות מובילי שינוי - להיות אדישים לשינוי ובכך להפוך ל"מתנגדי שינוי" ולהשאר מאחור

קרא עוד
 • 11/18/2018 12:45 PM

עם התפתחות הטכנולוגיות והתחרות העסקית הגואה מנהלי פרויקטים/IT צריכים לעצב מחדש את היכולות והכישורים שלהם כדי לנהל קריירה תחרותית ולהשאר במשחק, בואו לקרוא איך.

קרא עוד
 • 10/29/2018 08:10 AM

אחת השאלות הכי נפוצות ששואלים אותי לגבי עבודה וניהול פרוייקטים באג''יל היא האם צוותי פיתוח שעובדים באג'ייל יכולים להתחייב על תכולה...

קרא עוד
 • 10/07/2018 09:38 AM

כשמדובר ביישום אסטרטגיה וחזון בארגון מנהלים בדרג ביניים הם הקבוצה הקיריטית למרות שלא תמיד זה נתפס כך. ככל שתנתן למנהלי דרג הביניים חשיבות, הדרכה והכוונה וככל שינתנו להם הכלים הנכונים הם יהיו השגרירים הטובים ביותר של ישום האסטרטגיה הארגונית...

קרא עוד
 • 08/26/2018 07:18 AM

לקראת סדנה של ראש השנה חיפשתי מחקרים על חשיבות ואפקטיביות אמירת תודה בניהול עובדים. נתקלתי במאמר מעניין מאוד שמסכם באופן יסודי מחקר בנושא. התחברתי לכך מאוד מכיוון שהוא שיקף באופן מושלם את הנסיון האישי שלי בניהול עובדים ובהערכת עובדים. תודה שנאמרת אישית היא גורם משמעותי ביותר במוטיבציה. עוד על ניהול עובדים ואיך ולמה אפשר להגיד תודה באופן אפקטיבי...

קרא עוד

המלצות