פרקטיקות ניהול מתקדמות GlobaLeadPro

ניהול פרוייקטים, תהליכים, הכשרות מנהלים

התקשר עכשיו - 073-3744568

עלינו


פרקטיקות ניהול גלובאלי - מישמים עקרונות ניהול חדשניים, פתוחים וגלובליים

עלינו עלינו עלינו
החזון שלנו ב-GlobaLeadPro  הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים.

ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, מיישם תהליכים מהירים ויעילים שמשרתים את המטרה, מורכב מרשתות של צוותים מועצמים ומנחיל תרבות משתפת.

החברה הוקמה מתוך מטרה לתמוך במנהלים וארגונים בעולם פיתוח תוכנה, ניהול מוצרים וניהול פרויקטים לצעוד קדימה ולהטמיע את עקרונות הניהול המתקדמים והחדשנים באופן שיצור ארגון פיתוח יציב ורובסטי מחד, אך חדשני ומהיר מאידך.
מסלול הקריירה של מנהלים ומנהלות בהייטק נמצא לנגד עיננו והמטרה שלנו היא לאפשר התפתחות ולמידה בתנאים נוחים, במקביל ליום יום.
התהליכים בארגון הם המפתח להצלחתו במובנים רבים, והשילוב שאנחנו מאמינים בו הוא שילוב בין המציאות בה אתם נמצאים והאתגרים הספציפים שלכם לבין השיטות העכשוויות הנכונות.

השרותים שלנו:
אנשים - הדרכות והכשרות לעולם ההיטק (כולל קורסים דיגיטליים פתוחים להרשמה באופן אישי)
תהליכים - גיבוש והטמעה של תהליכי עבודה זריזים ומהירים.
פרוייקטים - שיטות ניהול פרויקטים מתקדמות ומיקסום ערך עסקי

שרון קדם-שני, מנכלי"ת ומייסדת החברה, הינה מנהלת בכירה ומוכרת בתחום הייטק וה-IT. שרון מילאה מספר תפקידי סמנכ"ל ותפקידי מפתח בכירים באמדוקס ובחברות יעוץ אסטרטגי, וניהלה אישית ארגונים ופרוייקטים של מאות אנשים, הפרוסים בכל העולם. שרון מתמחה בניהול אפקטיבי ויעיל, אשר מבוסס על רעיונות ניהוליים חדשניים, וחותר לפשטות ומהירות מירבית. בתפקידי היעוץ הרבים כיום, שרון מובילה ארגונים ומנהלים למקסם את היכולות שלהם ולהיות במיטבם.

השירותים שלנו


החזון שלנו ב-GlobaLeadPro הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים. ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, ועוד.

סדנאות והדרכות מנהלים | GlobaLeadPro

להעצים וליצור את המנהיגים הטובים ביותר! הדרכה למנהיגות טרנספורמטיבית וניהול פרויקטים, סדנאות לכל רמות המנהלים, תוך התמקדות בעקרונות הארגון החדש, עקרונות מנהיגות, מתודולוגיה (כולל עקרונות Agile וניהול עסקי ממוקד ערך עסקי), ניהול מרחוק, ניהול מטריקס ועוד.

קרא עוד

תהליכים פנימיים בארגון | GlobaLeadPro

תהליכים בארגון הם חלק קריטי ומשפיע על היכולת ליצר ערך עסקי הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכמות והאיכות שלו. אנחנו נעזור לכם לישם כל מה שיהפוך אתכם לארגון פתוח יותר, מהיר יותר וממוקד ערך.

קרא עוד

100% שיפור בפרוייקטים בארגון | GlobaLeadPro

תמיכה בניהול פרויקטים היא תוכנית שיפור פרויקטים הכוללת 100% שיפור פרויקטים ב-100 יום ובנוסף שרותים ספציפיים לתמיכה בניהול פרויקטים כל הפרטים בפנים, תוצאות מובטחות.

קרא עוד

הדרכות מנהלים


עולם הניהול מתפתח כל הזמן, לעיתים כדאי לעבור הדרכת מנהלים מסודרת אשר תעניק לכם כלים להתמודדות עם בעיות שונות בניהול.

קורס ניהול פרויקטים / מנהלי פרויקטים אונליין - מכינים אתכם לשטח! GlobaLeadPro

קורס מתקדם וחדשני לניהול פרויקטים בעולם התוכנה והטכנולוגיה. קורס ניהול פרויקטים אונליין מלא בעברית !

קרא עוד

Product PRO - הקורס אונליין חדשני לניהול מוצר

הכשרה מלאה ומקיפה לניהול מוצר (Product management). מהרעיון הראשוני, ועד למוצר מצליח בזירה הטכנולוגית. איך להפוך למנהל המוצר הטוב ביותר ולהצליח בתפקיד החשוב הזה .....

קרא עוד

הדרכות ניהול Online: כלים פרקטיים לניהול | GlobaLeadPro

חדש! הדרכות Online למנהלים, פתוחות בחינם לשימושכם, קצרות וממוקדות ליעילות מירבית. זמין כעת - עקרונות ניהול פרויקטים ב-Agile - חלק 1 וחלק 2. תמיד רצית להבין טוב יותר מהו ניהול פרויקט ב- Agile? זוהי הדרך המושלמת להתחיל!

קרא עוד

ניהול פרוגרמות וטרנספורמציה | GlobaLeadPro

הכשרה מקיפה למנהלי פרוגרמות גלובליות ומורכבות. שילוב של מתודולוגיות ניהול, כלי שליטה ובקרה, ניהול סיכונים וניהול קונפליקטים. בשילוב עם הדרכה מתקדמת להתמודדות ופתרון מצבים מאתגרים והרבה עבודה על יכולת ניהול משברים ומצבי לחץ וכישורי ניהול רך.

קרא עוד

סדנאות אג'ייל


סדנאות אג'ייל למנהלים - עקרונות הניהול האג'ילי, ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

ניהול באג'ייל: עקרונות המנהיגות האג'ילית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לקבוצות הנהלה אשר מחברת את המנהלים לעקרונות הניהול האג'ילי. הפוקוס בסדנא הוא על הסיבות והאתגרים הבסיסיים אשר להם אג'ייל נותן מענה, למה יש צורך בשינוי, מה השינוי המוצע מבחינה עקרונית ואיך העקרונות האג'ילים נותנים מענה לאתגרים שהוצגו.

קרא עוד

ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

סדנת ניהול אג'ייל למנהלי פרויקט - יעילה ואפקטיבית, מתמקדת באיך לישם באופן מיטבי את עקרונות הניהול האגי'ילי בתכנון הפרויקט, בביצוע ובמעקב אחר ההתקדמות, איך ליצר מקסימום ערך עסקי (ולמדוד אותו) ואיך ליצור נצחונות קטנים וחשובים לאורך הדרך.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: קיצור משך פרויקטים לפי עקרונות אג'ייל | GlobaLeadPro

סדנא מיוחדת לקבוצות IT, מתמקדת בקיצור TTM ו-TTV דרך ישום עקרונות הניהול האג'ילי. ביחד נסקור את התהליכים הארגונים שלכם ונטפל בחסמים ובאתגרים תוך כדי ישום חשיבה חדשנית ואג'ילית. התוצאה תהיה תוכנית קונקרטית לישום שינויי תהליך ופעולות אשר ישפרו את ה-TTM באופן ניכר.

קרא עוד

ניהול באג'ייל: סדנת רטרוספקטיב שנתית | GlobaLeadPro

סדנת אג'ייל לסוף/התחלת שנה אשר מזמינה את ההנהלה לעצור לרגע ולבחון את השנה החולפת, ללמוד ולהסיק מה היה טוב ומה דורש שינוי ולגבש את רשימת המסקנות לשנה הבאה. רטרוספקטיב הוא כלי מוכר מאוד באג'ייל ליצירת שיפור מתמיד וכל ארגון וצוות שעובד באג'ייל מכיר אותו. סיבה נוספת כהנהלה להכיר טוב יותר את התהליך שהצוותים שלכם מיישמים.

קרא עוד

בלוג


 • 10/18/2020 11:07 AM

זום, פנגו ו- waze ממשיכים לחדש ולהשיק פיצ'רים מרגשים חדשים המשמחים את לקוחותיהם. איך הם עושים את זה?

קרא עוד
 • 09/02/2020 09:17 AM

הספר “Inspired – how to develop tech products customers love” מאת Marty Cagan מכיל תובנות רבות על הסיבות שבגללן מוצרים וחברות מוצר מצליחים או נכשלים. אחת האנליזות המעניינות בספר מתייחסת לסיבות המרכזיות שבגללן חברות שגודלות מאבדות את יכולת החדשנות שלהן (ספוילר - אם הן פותחות "Innovation center " זו כבר נורה אדומה).

קרא עוד
 • 07/22/2020 02:05 PM

האם MVP (מוצר בר-קיימא מינימלי) באמת משפיע על הצלחת המוצר / הפרויקט?

קרא עוד
 • 06/09/2020 04:09 PM

לפי דוח מצב ניהול הפרויקטים לשנת 2020, 57% מהארגונים עובדים בגישה "היברידית" לניהול פרויקטים ...

קרא עוד
 • 05/01/2020 09:34 AM

המעבר הפתאומי לבידוד בבתים והשינוי הדרסטי במציאות המקצועית והאישית של כולנו הביאו איתם אתגרים רבים...אבל למעשה, גם ביום שאחרי כשנחזור לשגרה החדשה, יהיו לנו אתגרים לא פשוטים וכדאי להתכונן אליהם מראש...חלק גדול מהאתגרים האלה, הוא בתחום ההשפעה שלנו כמנהלים.

קרא עוד
 • 03/15/2020 11:04 AM

במצבי אי ודאות ומשברים גדולים יש לרוב פחות אפשרות להיות פרואקטיבים, אבל כן אפשר להגיב מהר, ולשנות את מסלול הפעולה באופן תכוף יותר על מנת שיתאים למצב המשתנה. בשביל לעשות את זה, ובכלל בשביל להצליח לנהל מצבים כאלה, הנה חמש המלצות לפעולות טקטייות חשובות שכדאי ליישם...

קרא עוד
 • 02/19/2020 10:51 AM

מעבר לשיטת ניהול פיתוח מהירה וגמישה, אג'ייל היא תפיסה עשירה שבבסיסה עקרונות חשובים ליישום באופן כללי, ובודאי בניהול. מהם חמשת העקרונות הכי חשובים למנהלים להכיר וליישם?

קרא עוד
 • 02/12/2020 06:15 PM

מה הופך מנהלים ליעילים? 7 הרגלים של אנשים יעילים ביותר! פוקוס על יישום בניהול בכלל ובניהול פרוייקטים.

קרא עוד
 • 02/03/2020 08:47 AM

אינטגרציה בסביבת פרויקטים מורכבת .... חיבור בין מערכות .... חיבור בין אנשים

קרא עוד
 • 12/16/2019 10:38 AM

שנת 2019 כמעט מסתיימת ואיתה גם מסתיים העשור השני של האלף. מה היו פריצות הדרך של 2019 בניהול פרויקטים?

קרא עוד
 • 09/26/2019 06:33 AM

רבים מאיתנו מכירים את האימרה שמחשבה יכולה ליצור מציאות, מחקרים מראים כי לא רק חשיבה על יעדים אלא גם כתיבתם, מגדילה באופן דרמטי את הסיכוי לעמוד בהם ולהשיג אותם ... האם זה אותו הדבר בהצבת יעדים לאחרים?

קרא עוד
 • 06/16/2019 03:04 PM

הצעד הראשון להגדלת שיעור ההצלחה בפרויקטים הוא לבנות תוכנית אסטרטגית טובה וריאלית. אם התוכנית אינה כזאת, מנהל/ת הפרויקט והצוותים יכולים להיות הטובים ביותר, אבל הסיכויים להצלחה נמוכים... איך עושים זאת?

קרא עוד

המלצות