פרקטיקות ניהול מתקדמות GlobaLeadPro

ניהול פרוייקטים, תהליכים, הכשרות מנהלים

התקשר עכשיו - 073-3744568

פרקטיקות ניהול גלובאלי - מישמים עקרונות ניהול חדשניים, פתוחים וגלובליים

עלינועלינועלינו
החזון שלנו ב-GlobaLeadPro  הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים.

ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, מיישם תהליכים מהירים ויעילים שמשרתים את המטרה, מורכב מרשתות של צוותים מועצמים ומנחיל תרבות משתפת.

החברה הוקמה מתוך מטרה לתמוך במנהלים וארגונים בעולם פיתוח תוכנה, ניהול מוצרים וניהול פרויקטים לצעוד קדימה ולהטמיע את עקרונות הניהול המתקדמים והחדשנים באופן שיצור ארגון פיתוח יציב ורובסטי מחד, אך חדשני ומהיר מאידך.
מסלול הקריירה של מנהלים ומנהלות בהייטק נמצא לנגד עיננו והמטרה שלנו היא לאפשר התפתחות ולמידה בתנאים נוחים, במקביל ליום יום.
התהליכים בארגון הם המפתח להצלחתו במובנים רבים, והשילוב שאנחנו מאמינים בו הוא שילוב בין המציאות בה אתם נמצאים והאתגרים הספציפים שלכם לבין השיטות העכשוויות הנכונות.

השרותים שלנו:
אנשים - הדרכות והכשרות לעולם ההיטק (כולל קורסים דיגיטליים פתוחים להרשמה באופן אישי)
תהליכים - גיבוש והטמעה של תהליכי עבודה זריזים ומהירים.
פרוייקטים - שיטות ניהול פרויקטים מתקדמות ומיקסום ערך עסקי

שרון קדם-שני, מנכלי"ת ומייסדת החברה, הינה מנהלת בכירה ומוכרת בתחום הייטק וה-IT. שרון מילאה מספר תפקידי סמנכ"ל ותפקידי מפתח בכירים באמדוקס ובחברות יעוץ אסטרטגי, וניהלה אישית ארגונים ופרוייקטים של מאות אנשים, הפרוסים בכל העולם. שרון מתמחה בניהול אפקטיבי ויעיל, אשר מבוסס על רעיונות ניהוליים חדשניים, וחותר לפשטות ומהירות מירבית. בתפקידי היעוץ הרבים כיום, שרון מובילה ארגונים ומנהלים למקסם את היכולות שלהם ולהיות במיטבם.

החזון שלנו ב-GlobaLeadPro הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים. ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, ועוד.

סדנאות והדרכות מנהלים | GlobaLeadPro

להעצים וליצור את המנהיגים הטובים ביותר! הדרכה למנהיגות טרנספורמטיבית וניהול פרויקטים, סדנאות לכל רמות המנהלים, תוך התמקדות בעקרונות הארגון החדש, עקרונות מנהיגות, מתודולוגיה (כולל עקרונות Agile וניהול עסקי ממוקד ערך עסקי), ניהול מרחוק, ניהול מטריקס ועוד.

קרא עוד

תהליכים פנימיים בארגון | GlobaLeadPro

תהליכים בארגון הם חלק קריטי ומשפיע על היכולת ליצר ערך עסקי הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכמות והאיכות שלו. אנחנו נעזור לכם לישם כל מה שיהפוך אתכם לארגון פתוח יותר, מהיר יותר וממוקד ערך.

קרא עוד

100% שיפור בפרוייקטים בארגון | GlobaLeadPro

תמיכה בניהול פרויקטים היא תוכנית שיפור פרויקטים הכוללת 100% שיפור פרויקטים ב-100 יום ובנוסף שרותים ספציפיים לתמיכה בניהול פרויקטים כל הפרטים בפנים, תוצאות מובטחות.

קרא עוד

עולם הניהול מתפתח כל הזמן, לעיתים כדאי לעבור הדרכת מנהלים מסודרת אשר תעניק לכם כלים להתמודדות עם בעיות שונות בניהול.

קורס ניהול פרויקטים / מנהלי פרויקטים אונליין - מכינים אתכם לשטח! GlobaLeadPro

קורס מתקדם וחדשני לניהול פרויקטים בעולם התוכנה והטכנולוגיה. קורס ניהול פרויקטים אונליין מלא בעברית !

קרא עוד

Product PRO - הקורס אונליין חדשני לניהול מוצר

הכשרה מלאה ומקיפה לניהול מוצר (Product management). מהרעיון הראשוני, ועד למוצר מצליח בזירה הטכנולוגית. איך להפוך למנהל המוצר הטוב ביותר ולהצליח בתפקיד החשוב הזה .....

קרא עוד

הדרכות ניהול Online: כלים פרקטיים לניהול | GlobaLeadPro

חדש! הדרכות Online למנהלים, פתוחות בחינם לשימושכם, קצרות וממוקדות ליעילות מירבית. זמין כעת - עקרונות ניהול פרויקטים ב-Agile - חלק 1 וחלק 2. תמיד רצית להבין טוב יותר מהו ניהול פרויקט ב- Agile? זוהי הדרך המושלמת להתחיל!

קרא עוד

ניהול פרוגרמות וטרנספורמציה | GlobaLeadPro

הכשרה מקיפה למנהלי פרוגרמות גלובליות ומורכבות. שילוב של מתודולוגיות ניהול, כלי שליטה ובקרה, ניהול סיכונים וניהול קונפליקטים. בשילוב עם הדרכה מתקדמת להתמודדות ופתרון מצבים מאתגרים והרבה עבודה על יכולת ניהול משברים ומצבי לחץ וכישורי ניהול רך.

קרא עוד

סדנאות ניהול פרויקטים - שתי סדנאות נפלאות לקבוצות מנהלים שרוצות להבין ולתרגל טוב יותר ניהול פרויקטים

סדנת ניהול פרויקטים

יסודות ניהול הפרויקטים! למנהלים המעוניינים להכיר מתודולוגיות, תהליכים ופרקטיקות של ניהול פרויקטים על כל גווניהן ולהיות יעילים יותר ביומיום!

קרא עוד

ניהול פרויקטים ע"פ אג'ייל!

סדנת ניהול אג'ייל למנהלי פרויקט - יעילה ואפקטיבית, מתמקדת באיך לישם באופן מיטבי את עקרונות הניהול האגי'ילי בתכנון הפרויקט, בביצוע ובמעקב אחר ההתקדמות, איך ליצר מקסימום ערך עסקי (ולמדוד אותו) ואיך ליצור נצחונות קטנים וחשובים לאורך הדרך.

קרא עוד
 •  06/15/2022 09:00 AM

אחד האתגרים המשמעותיים שחווים מנהלי פרויקטים, בעיקר בפרויקטים מבוססי מוצר, הוא הפער (הגדול בדרך כלל) בין מה שהובטח ללקוח בשלב המכירה, לבין המציאות.

קרא עוד
 •  05/31/2022 02:24 PM

חיזוי בניהול פרויקטים הוא הצפי קדימה מה יקרה בפרויקט, על סמך נתונים. זה אומר להסתכל על המידע הקיים והסטטוס הנוכחי, ולהבין מה יהיו הביצועים עד סוף הפרויקט.

קרא עוד
 •  05/11/2022 11:29 AM

כולנו מצפים מהמנהלים שלנו וממקום העבודה שלנו להתייחס אלינו בהגינות, וכשזה לא המצב - קשה לנו מאוד להתנהל ולהמשיך הלאה. באותה מידה, גם הצוותים שלנו והאנשים שלנו מצפים מאיתנו להוגנות והם קריטיים למעורבות (שביעות רצון העובדים) ולהצלחתנו כמנהלים.

קרא עוד
 •  04/05/2022 11:29 AM

בעולם הארגוני של היום, גיוון הוא חובה. ארגונים נדרשים להיות מגוונים ולתת הזדמנות שווה לאנשים מרקעים שונים. אבל האם זה באמת יכול לעבוד?

קרא עוד
 •  09/02/2021 10:11 AM

חדש- ניהול פרויקטים 2021-2022 לוח שנה לשנה היהודית החדשה!

קרא עוד
 •  06/03/2021 06:35 AM

טרנספורמציות דיגיטליות נמצאות בכל מקום! בבלוג זה נסקור מה ההשפעה על פרקטיקות ושיטות הניהול וכיצד ניתן לנהל טרנספורמציות דיגיטליות בהצלחה.

קרא עוד
 •  12/02/2020 12:00 PM

אם אתה מנהל פרויקטים או איש מקצוע העובד בפרויקט, עליך להיות מעודכן במגמות. כאן, בבלוג זה, נדון בחמש מגמות ניהול פרויקטים המתעוררות בשנת 2021.

קרא עוד
 •  11/25/2020 12:14 PM

אתגר נפוץ בניהול פרויקטים הוא מחסור ו / או היעדר משאבי מפתח. לפעמים, עד כדי כך שהפרויקט עשוי להיכשל. כיצד צריכים מנהלי פרויקטים לנהל מצבים אלה?

קרא עוד
 •  10/29/2020 02:04 PM

סמינר מקוון ומעניין זה מתאר את תפקיד מנהל המוצר, חשיבותו ומה הם גורמי ההצלחה של מוצרים מעולים

קרא עוד
 •  10/18/2020 11:07 AM

זום, פנגו ו- waze ממשיכים לחדש ולהשיק פיצ'רים מרגשים חדשים המשמחים את לקוחותיהם. איך הם עושים את זה?

קרא עוד
 •  09/02/2020 09:17 AM

הספר “Inspired – how to develop tech products customers love” מאת Marty Cagan מכיל תובנות רבות על הסיבות שבגללן מוצרים וחברות מוצר מצליחים או נכשלים. אחת האנליזות המעניינות בספר מתייחסת לסיבות המרכזיות שבגללן חברות שגודלות מאבדות את יכולת החדשנות שלהן (ספוילר - אם הן פותחות "Innovation center " זו כבר נורה אדומה).

קרא עוד
 •  07/22/2020 02:05 PM

האם MVP (מוצר בר-קיימא מינימלי) באמת משפיע על הצלחת המוצר / הפרויקט?

קרא עוד
תל אביב, ישראל

חדש! מנהל/ת פרוגרמה בכיר/ה

תל אביב, ישראל

חדש! מנתח/ת מערכות לתפקיד מעניין ומאתגר

תל אביב, ישראל

מנהל/ת פרוייקט מוביל/ה לפרויקטים משמעותיים

תל אביב, ישראל

מנהל/ת פרוייקט לפרוייקט דיגיטל מעניין ומאתגר!