פרקטיקות ניהול גלובליות: למידת עקרונות הארגון החדש | GlobaLeadPro

GlobaLeadPro מביאים אליך את עקרונות הארגון החדש והפתוח - תהליכים, הכשרות מנהלים, ניהול פרויקטים. ליצירת ארגון מבוסס עקרונות פתוחים וגלובלים.

התקשר עכשיו - 073-3744568

השירותים שלנו


החזון שלנו ב-GlobaLeadPro הוא הארגון הפתוח והחדש המורכב מאנשים מועצמים. ארגון שמונע מטרה משותפת ויצירת ערך, מעודד חדשנות ויצירתיות, מישם תהליכים מהירים ויעילים שמשרתים את המטרה, מורכב מרשתות של צוותים מועצמים ומנחיל תרבות משתפת. אנו נוביל ונתמוך בכם במסע הזה ע"י - הכשרות מנהלים לעקרונות הניהול החדשים, כוונון והטמעת תהליכים מתאימים ממוקי ערך, תמיכה בפרויקטים וביכולת הגמישות וההתאוששות שלכם.

אֲנָשִׁים

להעצים וליצור את המנהיגים הטובים ביותר! הדרכה למנהיגות טרנספורמטיבית וניהול פרויקטים, סדנאות לכל רמות המנהלים, תוך התמקדות בעקרונות הארגון החדש, עקרונות מנהיגות, מתודולוגיה (כולל עקרונות Agile וניהול עסקי ממוקד ערך עסקי), ניהול מרחוק, ניהול מטריקס ועוד.

קרא עוד

תהליכים

תהליכים בארגון הם חלק קריטי ומשפיע על היכולת ליצר ערך עסקי הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכמות והאיכות שלו. אנחנו נעזור לכם לישם כל מה שיהפוך אתכם לארגון פתוח יותר, מהיר יותר וממוקד ערך - החל ממבט על כולל אשר יבחן איך התהליכים משרתים את הארגון ומיצרים ערך מירבי וכלה בהטמעות תהליכים אג'ילים, שיפורים בתהליכים ספציפיים והטמעות DEVOPS. בסוף היום, נתמוך בכם בביצוע צעד גדול קדימה במסע אל הארגון הפתוח העתידי.

קרא עוד

פרויקטים

תמיכה בניהול פרויקטים - תוכנית שיפור פרויקטים כוללת - 100% שיפור פרויקטים ב-100 יום , או שרותים ספציפיים לתמיכה בניהול פרויקטים : הגדרת מתודולוגיה, תמיכה בישום ובניהול הפרויקט, השמת מנהלי פרויקטים (לתקופות קצרות או ארוכות), בחינת סיכונים, בדיקה כוללת למצב הפרויקט והגדרת תוכנית שיפור, ועוד. תוצאות מובטחות !

קרא עוד

הדרכות מנהלים


לא כל אחד נולד מנהל, לעיתים כדאי ורצוי לעבור הדרכת מנהלים מסודרת אשר תעניק לכם כלים להתמודדות עם בעיות שונות בניהול. לפרטים על כל הקורסים של GlobaLeadPro.

Pro Edge PM ++ 2020

קורס מנהלים יחודי לפיתוח מקצועי ואישי בהייטק - כל הידע כל הנושאים העדכניים והחדשניים בזירה הטכנית ניהולית!

קרא עוד

הדרכות ניהול Online: כלים פרקטיים לניהול | GlobaLeadPro

חדש! הדרכות Online למנהלים, פתוחות בחינם לשימושכם, קצרות וממוקדות ליעילות מירבית. זמין כעת - עקרונות ניהול פרויקטים ב-Agile - חלק 1 וחלק 2. תמיד רצית להבין טוב יותר מהו ניהול פרויקט ב- Agile? זוהי הדרך המושלמת להתחיל!

קרא עוד

מנהלי פרויקטים - ממיומנות לאומנות

ניהול פרויקטים במיטבו - כל הכלים והסודות הדרושים למנהלי פרויקטים לבצע מעל הציפיות. מתודולוגיות, כלי מעקב, דיווח ומרכזי שליטה, אספקטים רכים , ניהול קונפליקטים, ניהול מטריציוני, ניהול לקוח , ועוד, בשילוב של אימון אישי לניהול ויצירת תרבות של מצויינות ומיקוד עסקי. למד כיצד ליהנות מהתפקיד המאתגר הזה!

קרא עוד

קורס מנהלי פיתוח: כולל אימון אישי למנהלי פיתוח | GlobaLeadPro

קורס המונע המון "ניסוי וטעיה". הוא נותן למנהל הפיתוח בדיוק את מה שהוא צריך כדי לנהל את הצוות ואת הפיתוח בבטחה ולהביא למצויינות ולהצלחה. כל הכלים להצלחה >>

קרא עוד

מנהלי פרוגרמות

הכשרה מקיפה למנהלי פרוגרמות גלובליות ומורכבות. שילוב של מתודולוגיות ניהול, כלי שליטה ובקרה, ניהול סיכונים וניהול קונפליקטים. בשילוב עם הדרכה מתקדמת להתמודדות ופתרון מצבים מאתגרים והרבה עבודה על יכולת ניהול משברים ומצבי לחץ וכישורי ניהול רך.

קרא עוד

סדנאות מנהיגות


אנו ב- GlobaLeadPro פיתחנו מבחר סדנאות מנהיגות אשר יעניקו לכם כלים לניהול במציאות הארגונית המשתנה של ימינו.

מנהיגות בעידן הדיגיטלי

סדנת מנהיגות בעידן דיגיטלי בוחנת את השפעות של העולם הדיגיטלי על סגנונות מנהיגות, ואת ההשפעה של מנהיגות על העולם הדיגיטלי. נשאל שאלות כמו - מהי בעצם מנהיגות בעידן הדיגיטלי ואיזה סגנון מנהיגות נותר אפקטיבי? מהי כריזמה דיגיטלית והאם אפשר להגדיר ולהנחיל אותה? ואיך משפיעה המנהיגות על הטרנספורמציה הדיגיטלית בעולם, ובארגון שלנו. סדנא מרתקת אשר מרחיבה מושגים שככר הכרנו ובוחנת אותם מזויות עדכניות ועתידיות.

קרא עוד

מנהיגות טרנספורמטיבית

סדנת מנהיגות סוחפת ומעוררת השראה אשר פותחת צוהר רחב אל סגנון מנהיגות עוצמתי ומעצים, מספקת תובנות, ומעניקה כלים בסיסיים לישום . מנהיגות טרנספורמטיבית הינה סגנון מנהיגות ששם דגש על הובלת שינוי מחשבתי עמוק ואמיתי , הנדרש לצורך מימוש החזון הארגוני, ומתמקד בהובלה ע"י השראה והעצמה. המיקוד הוא בחשיבות וביכולת להגדיר חזון, לחבר אליו את הצוותים, ויחד איתם להוביל את השינוי באופן אשר ישנה את דפוסי ההתנהגות ו/או את התהליכים בארגון באופן משמעותי, וכל זאת באופן מעורר השראה.

קרא עוד

מנהיגות משרתת: אואזיס - פרקטיקות מנהיגותיות מעצימות | GlobaLeadPro

סדנת מנהיגות יחודית אשר מתמקדת בעקרונות ההעצמה והמנהיגות המשרתת, מיינדפולנס, ועקרונות ניהול אג'ילים, וכורכת את כולם ביחד לסגנון מנהיגות יחודי ועוצמתי. מנהיגות משרתת שמה במרכזה את ההתפתחות ואיכות החיים של האנשים. בעוד שהמנהיג "המסורתי" צובר ומשתמש בעוצמה, המנהיג המשרת שונה במהות וישתמש בשיתוף של עוצמה וההשתקפות שלה באחר. על ידי כך הוא יגרום לאנשים להיות במיטבם. סדנא מומלצת מאוד לקבוצות מנהלים המעונינים ללמוד ולהתנסות בסגנון שונה על מנת ליצור ארגון מעצים ומעשיר. מומלץ מאוד !

קרא עוד

גיבוש צוות הנהלה

סדנת מנהיגות עבור קבוצת הנהלה חדשה, או כזו שחבריה צריכים להכיר טוב יותר זה את זה (באופן אישי ומקצועי), סדנת זמן איכות, המקלפת שכבות ופותחת צוותים לחוויה משותפת, שתשמש בסיס משותף עבורם להובלה משותפת.

קרא עוד

הרצאות/סדנאות ניהול


7 תכונות מובילות של מנהלי פרויקטים מצטיינים ואיך לטפח אותן

הפעם נשים את הזרקור על הלב והמוח של הפרויקט – מנהל הפרויקט וננסה להגדיר ביחד את התכונות המבחינות בין מנהל פרויקט ממוצע ליוצא הדופן. כיסוי אותנטי, חכם, שונה ולפעמים מצחיק של תכונות ה- PM יוצא הדופן וכיצד לטפח אותן.

קרא עוד

100% שיפור פרוייקטים ב-100 יום

10 שלבים לשיפור משמעותי בהצלחת הפרויקטים ! הרצאה (או סדנא) זו היא ההזדמנות המושלמת למי שאינו מרוצה ממהלך ותוצאות ניהול הפרויקטים שלו לקחת פסק זמן קצר ולבחון את הסיבות לכך ואת הדרכים לפתרון.

קרא עוד

The Matrix –התחברות מלאה של צוותים בארגון מטריציוני

למרות שמבנה המטריצה אינו חדש, ויש ארגונים רבים הבנויים כך, האתגר העומד בפני המנהלים בארגון זה עדיין קיים – איך ליצור חיבור ומחוייבות של הצוותים לפרויקט בארגון מטריציוני? הרצאה/סדנא זו תפרוש בפני המנהלים את המרכיבים של Engagement – חיבור, הזדהות , קישור ומחוייבות, ואיך יוצרים אותו.

קרא עוד

סדנאות אג'ייל


סדנאות אג'ייל למנהלים - עקרונות הניהול האג'ילי, ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

עקרונות מנהיגות אג'ילית

סדנת אג'ייל לקבוצות הנהלה אשר מחברת את המנהלים לעקרונות הניהול האג'ילי. הפוקוס בסדנא הוא על הסיבות והאתגרים הבסיסיים אשר להם אג'ייל נותן מענה, למה יש צורך בשינוי, מה השינוי המוצע מבחינה עקרונית ואיך העקרונות האג'ילים נותנים מענה לאתגרים שהוצגו.

קרא עוד

ניהול פרויקטים אג'ילי | GlobaLeadPro

סדנת ניהול אג'ייל למנהלי פרויקט - יעילה ואפקטיבית, מתמקדת באיך לישם באופן מיטבי את עקרונות הניהול האגי'ילי בתכנון הפרויקט, בביצוע ובמעקב אחר ההתקדמות, איך ליצר מקסימום ערך עסקי (ולמדוד אותו) ואיך ליצור נצחונות קטנים וחשובים לאורך הדרך.

קרא עוד

TTM שיפור באמצעות עקרונות Agile

סדנא מיוחדת לקבוצות IT, מתמקדת בקיצור TTM ו-TTV דרך ישום עקרונות הניהול האג'ילי. ביחד נסקור את התהליכים הארגונים שלכם ונטפל בחסמים ובאתגרים תוך כדי ישום חשיבה חדשנית ואג'ילית. התוצאה תהיה תוכנית קונקרטית לישום שינויי תהליך ופעולות אשר ישפרו את ה-TTM באופן ניכר.

קרא עוד

Annual Management Retrospective

סדנת אג'ייל לסוף/התחלת שנה אשר מזמינה את ההנהלה לעצור לרגע ולבחון את השנה החולפת, ללמוד ולהסיק מה היה טוב ומה דורש שינוי ולגבש את רשימת המסקנות לשנה הבאה. רטרוספקטיב הינו כלי מוכר מאוד באג'ייל ליצירת שיפור מתמיד וכל ארגון וצוות שעובד באג'ייל מכיר אותו, זוהי עוד סיבה לכם כהנהלה להתנסות ולהכיר טוב יותר את התהליך שהצוותים שלכם מיישמים.

קרא עוד

בלוג


 • 03/18/2019 06:31 PM

תחום ההייטק וה-IT הוא תחום נהדר להיות ב. הוא מתגמל היטב, ומאפשר לנו ללמוד, להתפתח ולהתקדם במשך הרבה מאוד שנים כמו גם להיות חלק מפרויקטים טרנספורמטיבים משני עולם ופורצי גבולות. יחד עם זה, בגלל אותן סיבות יש גם נטיה בתחום הזה לחפש כל הזמן "דם חדש", מוחות חדשים ורעננים שיביאו עדכניות, חדשנות ועכשויות. מנהלים שרוצים להשאר בתחום לטווח ארוך ובארגונים מובילים, ולהצליח , צריכים להבין את הציפיות וההעדפות היטב ולבנות את היסודות המקצועיים שלהם בהתאם.

קרא עוד
 • 02/12/2019 06:15 PM

הטכנולוגיות הפכו בשנים האחרונות ליותר מגורם מאפשר לעסקים ולמעשה מובילות את השוק והעסקים להתפתחות מתמדת. עם הפיכתן של טכנולוגיות חדשות ל"מובילות דעה" ולמכתיבות קצב, נדרש גם מהמנהלים בתחום הפיתוח והפרויקטים להכיר אותן היטב ולדעת את היכולות על מנת שיוכלו לתת מקסימום ערך עסקי וטכני. מהן 5 הטכנולוגיות המובילות שצריך להכיר?

קרא עוד
 • 01/30/2019 07:43 AM

DEVOPS בהחלט שינה וממשיך לשנות את עולם פיתוח התוכנה, ולאפשר למפתחי תוכנה לעשות יותר ויותר. המעבר לתהליכי וכלי DEVOPS הוא בלתי נמנע ומביא איתו שינוי משמעותי בקצב ובתוצאות הפיתוח. ההדרכה שלנו תסקור מהו DEVOPS למי שעוד לא ממש מכיר, איזה תהליכים וכלים מעורבים, ואיך אפשר לישם.

קרא עוד
 • 01/24/2019 11:33 AM

ייעול תהליכי עבודה הוא דבר הכרחי וטוב ולכן אני גם אוהבת מאוד את ההתפתחויות בתחום הדיגיטל, ה-DEVOPS והאוטומציה, אבל לחכות שעה וחצי בפעם השניה השבוע עבור מה שנראה בעיני כמו עדכון פשוט של חשבון הבנק שלי, בבנק שמתגאה להוביל את הבנקאות הדיגיטלית, רק הדגיש לי את החשיבות של בניית תהליכי עבודה נכונים, וכמה "דיגיטל" ו-DEVOPS הן לא מילות קסם – זה חייב לבוא עם תהליך עבודה נכון. בעוד הציפיות שלנו עולות כמשתמשים ולקוחות, "דיגיטל" בפני עצמו לא יכול לתקן תהליכים מסורבלים ובעיות תהליך.

קרא עוד
 • 01/16/2019 07:43 AM

ניהול מוצלח של שינויי תכולה בפרויקטי פיתוח יכול להיות גורם מרכזי להצלחת הפרויקט. המשימה המאתגרת הזו שבה נפגשים בעלי עניין שונים ולכל אחד גם זוית ראיה שונה על המצב וסדר העדיפויות היא מורכבת ולפעמים מאתגרת לניהול. בבלוג זה תמצאו מספר דגשים והמלצות לניהול תהליך מוצלח ולפיצוח האתגר.

קרא עוד
 • 12/27/2018 10:49 AM

עם סיומה של 2018, אין ספק ש-2019 תמשיך להיות שנה של שינויים והתפתחויות רבות בעולמות הטכנולוגיה והפיתוח. לאור כך, עומדות בפני מנהלי IT ופיתוח שתי אפשרויות: - להיות מובילי שינוי - להיות אדישים לשינוי ובכך להפוך ל"מתנגדי שינוי" ולהשאר מאחור

קרא עוד
 • 11/18/2018 12:45 PM

עם התפתחות הטכנולוגיות והתחרות העסקית הגואה מנהלי פרויקטים/IT צריכים לעצב מחדש את היכולות והכישורים שלהם כדי לנהל קריירה תחרותית ולהשאר במשחק. מחקרים ומאמרים מדברים רבות על הכישורים שבהם יש לשלוט בעולם העבודה החדש. הבנה טכנולוגית ויכולות ניהול בסיסיות כבר לא יספיקו כהכנה לעתיד. להלן סיכום קצר של חמש היכולות החשובות ביותר למנהלים לפתח בשנים הקרובות כדי להשאר תחרותיים

קרא עוד
 • 10/29/2018 08:10 AM

One of the most frequent questions I am asked about when it comes to Agile is commitment. As planning changes to sprints and tracking changes from dates to velocity, can Agile development teams commit on scope?

קרא עוד
 • 10/07/2018 09:38 AM

כשמדובר ביישום אסטרטגיה וחזון בארגון מנהלים בדרג ביניים הם הקבוצה הקיריטית למרות שלא תמיד זה נתפס כך. ע"פ Harvard Business Publishing הציפייה כיום ממנהלים היא שהם ידעו להוביל ולהנהיג במצבים מורכבים. לחכות שמנהלים מתחילים "יתבגרו" אל תוך התפקיד זה כבר לא אופציה.

קרא עוד
 • 08/26/2018 07:18 AM

לקראת סדנה של ראש השנה חיפשתי מחקרים על חשיבות ואפקטיביות אמירת תודה בניהול עובדים. נתקלתי במאמר מעניין מאוד שמסכם באופן יסודי מחקר בנושא. התחברתי לכך מאוד מכיוון שהוא שיקף באופן מושלם את הנסיון האישי שלי בניהול עובדים ובהערכת עובדים. תודה שנאמרת אישית היא גורם משמעותי ביותר במוטיבציה. עוד על ניהול עובדים ואיך ולמה אפשר להגיד תודה באופן אפקטיבי...

קרא עוד
 • 08/05/2018 12:00 AM

... אחרי הכל, הפרויקטים לא עומדים בפני עצמם, הם ייצוג של כל מה שהוא מעולה או נחות בארגון, כל מה שמדהים או נחות בנו.... כדי לקצר פרויקטים, חפשו את אותם דברים שמונעים ביצוע מהיר, ללא רבב ופשוט.

קרא עוד

עלינו


עלינו: פרקטיקות ניהול גלובאלי - סדנאות ניהול ועוד | GlobaLeadPro

עלינו עלינו עלינו
העולם הופך גלובאלי יותר ומהיר יותר, רוב הארגונים ובהם המנהלים הצעירים, כמו גם המנוסים, מוצאים עצמם מאותגרים יותר על מנת לעמוד בציפיות . בשביל זה אנחנו כאן!
להביא את המבט הנוסף, המעמיק הדרוש, וליצור עבורכם את המסגרות הנכונות שיעזרו לכם להתגבר על האתגרים - הדרכות וסדנאות למנהלים, מתן כלים לניהול מורכב גלובאלי (כולל מטריוציוני , ומרוחק), קורסים של ניהול פרוייקטים למנהלים מתחילים, השתלבות ותמיכה בפרוייקטים שלכם , בניית תוכניות הבראה , ועוד.

שרון קדם-שני, מנהלת ויועצת בכירה מזה 22 שנים בתחום הניהול הגלובאלי. שרון היוותה חלק מהנהלת הדליוורי של אמדוקס ולאורך שנותיה בחברה ניהלה ארגונים ופרוייקטים חוצי עולם המונים מאות אנשים. כל אלה אפשרו לה להכיר מקרוב את עולם הניהול הגלובאלי, ולגבש שיטות ופרקטיקות שמפשטות ועוזרות לעשות זאת בהצלחה מרובה.

צור קשר


 • הוד השרון, ישראל

המלצות


קריירה


מנהל פרוייקט - תל אביב-יפו, ישראל - 345

לחברה מובילה לניהול פרויקטים אנו מחפשים מנהל פרויקט עם היכולת להוביל פרויקטים מורכבים ודינמיים מקצה אל קצה. ניהול פרויקט פיתוח מקצה לקצה החל מעבודה מול הלקוח, תכנון, ניהול תכולה, ניהול מחזור חיי הפיתוח ועד עליה לאויר. פרויקט משמעותי ומורכב, כולל צוותים גלובליים. יתרון משמעותי לידע ונסיון בפיתוח מערכות דיגיטל, תחום ה- Retail או תחום התקשורת והטלקו.
יכולת ניהול מצויינת, כולל עבודה במקביל, כולל בפרויקטים דינמיים מאוד ומאתגרים. יכולת תקשורת גבוהה, ניהול לקוחות וניהול צוותים גלובליים. נסיון מוכח בניהול פרויקטים בינוניים-גדולים, אהבה לעולמות ניהול הפרויקטים, פתיחות ויכולת ללמוד מהר ולהטמיע שינויים, ידע ונסיון בשיטות אג'יליות. אנגלית טובה.
הגש מועמדות עכשיו

מנהל פרויקטים פרילנס - תל אביב-יפו, ישראל - 2

For challenging project augmentation and support an exceptional project manager is needed.
The need is to drill down to the project, understand the root cause of the issues , create a recovery plan and execute it.
Must have - 5+ year experience as a project/program manager, global companies experience, proven track record of complex projects delivery.

Requirements:
5+ years experience in project management
Proficiency in collaboration, conflict resolution, group interaction and dynamics
Proven capability in project management skills related to system information
Proven capability in crisis management of projects
Proven Experience in leading processes
Excellent communication skills, both written and verbal
Proactive thinking with a ‘can do’ attitude
Out of the box thinking
Ability to execute and deliver multiple tasks in a short time
Excellent customer management capabilities
הגש מועמדות עכשיו